Jak to chodí v Keen Software House

Ze zákulisí firem

Když v roce 2010 vznikl Keen Software House, pracovali zde pouze 4 lidé. Během několika málo let se však rozrostli a dnes toto studio čítá okolo 40 lidí.

Jsou to především programátoři, testeři, designéři, grafici, ale také administrativní tým, který zajištuje bezproblémový chod kanceláří a vůbec celého studia.

Lidé, kteří zde pracují se nebojí posouvat hranice svých možností a mají zájem se neustále zlepšovat. Mají zde mladé nadšené talenty, stejně tak jako zkušené matadory herního průmyslu, kteří v oboru pracují již mnoho let. Jsou pyšní na to, že jejich tým je velmi různorodý, pracují zde lidé z celého světa, a to doslova. Aktuálně jsou zde členové týmu ze 13 různých zemí od Brazílie a USA přes Evropu, až po Rusko či Čínu.

Pracovní doba je flexibilní, ale nejpozději v 10 hodin se všichni sejdou v kancelářích - vývoj počítačových her vyžaduje vzájemnou komunikaci a spolupráci. Pracuje se zde v malých týmech, kde se všichni vzájemně dobře znají, což umožňuje jakýkoliv zádrhel ihned prodiskutovat a co nejrychleji se domluvit na jeho řešení. Developeři jsou aktuálně rozděleni do dvou hlavních týmů, které se zformovaly dle počítačových her, na kterých se pracuje: Space Engineers a Medival Engineers.

Ovocné dny, firemní snídaně, večírky a teambuildingy jsou zde úplnou samozřejmostí.

Zájemci o práci v této firmě se mohou těšit, že v úvodním kole dostanou zajímavý úkol k vypracování. Už při prvním osobním setkání budou mít možnost si společně popvídat o vzájemné představě spolupráce a potřebných znalostech přímo s potencionálním nadřízeným. Pokud toto do sebe pěkně zapadne, v rámci druhého kola se uchazeč potká přímo se zakladatelem společnosti. Když sem nový člověk nastoupí, kolegové se ho ujmou a rozhodně se nestane, že by šel na první oběd sám nebo nevěděl, do jaké práce se může pustit a co k tomu bude potřebovat.

Profil Vlada Polgara CEO z Keen Softre House si můžete prohlédnout zde.

Mohlo by tě zajímat

Jaké je to být osobním asistentem dětí s autismem

Nautis je národní ústav pro autismus. Jan Šlosárek , vedoucí Osobní asistence a Chráněného bydlení NAUTIS, hledá osobní asistenty. Jak uvádí na svém profilu, osobní asistent pomáhá lidem s poruchou autistického...

Přečti si více

10 bodů jak prokouknout šéfa během prvního setkání

Víš, jakého šéfa chceš, ale nevíš, jestli to je ten, který sedí při pohovoru naproti tobě? Stačí najít odpovědi na těchto 10 otázek a hned poznáš, jestli to je On,...

Přečti si více