Jak to chodí v Keen Software House

Ze zákulisí firem

Když v roce 2010 vznikl Keen Software House, pracovali zde pouze 4 lidé. Během několika málo let se však rozrostli a dnes toto studio čítá okolo 40 lidí.

Jsou to především programátoři, testeři, designéři, grafici, ale také administrativní tým, který zajištuje bezproblémový chod kanceláří a vůbec celého studia.

Lidé, kteří zde pracují se nebojí posouvat hranice svých možností a mají zájem se neustále zlepšovat. Mají zde mladé nadšené talenty, stejně tak jako zkušené matadory herního průmyslu, kteří v oboru pracují již mnoho let. Jsou pyšní na to, že jejich tým je velmi různorodý, pracují zde lidé z celého světa, a to doslova. Aktuálně jsou zde členové týmu ze 13 různých zemí od Brazílie a USA přes Evropu, až po Rusko či Čínu.

Pracovní doba je flexibilní, ale nejpozději v 10 hodin se všichni sejdou v kancelářích - vývoj počítačových her vyžaduje vzájemnou komunikaci a spolupráci. Pracuje se zde v malých týmech, kde se všichni vzájemně dobře znají, což umožňuje jakýkoliv zádrhel ihned prodiskutovat a co nejrychleji se domluvit na jeho řešení. Developeři jsou aktuálně rozděleni do dvou hlavních týmů, které se zformovaly dle počítačových her, na kterých se pracuje: Space Engineers a Medival Engineers.

Ovocné dny, firemní snídaně, večírky a teambuildingy jsou zde úplnou samozřejmostí.

Zájemci o práci v této firmě se mohou těšit, že v úvodním kole dostanou zajímavý úkol k vypracování. Už při prvním osobním setkání budou mít možnost si společně popvídat o vzájemné představě spolupráce a potřebných znalostech přímo s potencionálním nadřízeným. Pokud toto do sebe pěkně zapadne, v rámci druhého kola se uchazeč potká přímo se zakladatelem společnosti. Když sem nový člověk nastoupí, kolegové se ho ujmou a rozhodně se nestane, že by šel na první oběd sám nebo nevěděl, do jaké práce se může pustit a co k tomu bude potřebovat.

Profil Vlada Polgara CEO z Keen Softre House si můžete prohlédnout zde.

Mohlo by tě zajímat

Jak si vybírají lidi do In creative

Čeho si na uchazečích o práci všímá marketingová agentura In creative? A jak vůbec vypadá život v kreativním týmu? Přečtěte si článek Michala Olberta. Jak si vybíráme lidi do In...

Přečti si více

Náš příběh

Téměř 20 let pomáhám lidem hledat novou práci a být v práci spokojenější. Stejně tak pomáhám firmám hledat nové lidi. Žádný pracovní server ani headhunter nedokáže zájemcům o práci říct...

Přečti si více