Náš příběh

Jak si správně vybrat

Téměř 20 let pomáhám lidem hledat novou práci a být v práci spokojenější. Stejně tak pomáhám firmám hledat nové lidi.

Žádný pracovní server ani headhunter nedokáže zájemcům o práci říct to nejdůležitější: jaký bude jejich nový šéf. Je férový, chytrý, dokáže ocenit dobrou práci a může vás něco naučit. Nebo je to pouhý politik a prospěchář, který vás při první příležitosti podrazí, i když máte dobré výsledky?

Právě kvůli šéfovi, se kterým si lidé nesednou, mění práci 80 % lidí. A naopak s dobrým šéfem dokážou mnozí leccos překousnout i v práci, kde to není ideální. To, s kým pracujete, hraje zásadní roli a přímý šéf má ze všech lidí v práci největší vliv na to, jak jste spokojeni. Vyplatí se ho poznat co nejvíc, než se rozhodnete trávit s ním každý pracovní den.

Při běžném kolečku pracovních pohovorů svého budoucího šéfa v lepším případě poznáte až na třetí schůzce. Někdy ani to ne. A právě proto jsem založila WinWinJob.cz, kde můžete toho klíčového člověka poznat hned a teprve pak se rozhodnout, jestli se o místo v jeho týmu budete vůbec ucházet. Spojit se s ním pak můžete napřímo, bez prostředníků. Můžete si zatím vybrat z desítek různých šéfů, firem a z několika oborů. Další šéfové budou postupně přibývat.

Věřím, že WinWinJob.cz změní přístup lidí k hledání práce. Když začnete hledat z toho správného konce a budete se soustředit na věci, které skutečně zásadně ovlivňují vaši následnou spokojenost, budete vědět, do čeho jdete. Obě strany budou pak v důsledku šťastnější a spolupráce bude výrazně lépe fungovat.

Prohlédni si konkrétní šéfy na winwinjob.cz, s kterými můžeš pracovat.